Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді буде презентовано перший український дитячий фільмУ Кіровограді буде презентовано перший український дитячий фільм

весь Кировоград

23 січня у Кіровоградському прес-клубі відбудеться засідання, присвячене презентації художнього дитячого фільму, знятого у Кіровограді студією “Ку-Раж”.

Фільм «У чужій шкурі» - оригінальний україномовний дитячий фільм, саундтреки до якого спеціально написані місцевим композитором. Фільм знято дитячою телевізійною студією «Ку-Раж» Кіровоградської ОДТРК у 2007 році, а ідея проекту належить учениці студії, 13-річній Олександрі Крикун.

В основі сюжету фільму – взаємини хлопців та дівчат у підлітковому віці, одному з найбільш складних періодів життя. 13 років – це час цілковитого максималізму, період, коли на перший план виходять взаємини з однолітками; це час пошуку свого місця в колективі, боротьби за лідерство, гострого бажання бути «не таким, як всі». Однак невміння зрозуміти один одного часто штовхають підлітків на необмірковані вчинки.

Головні герої фільму (Антон і Кароліна) на перший погляд ненавидять один одного. Антон соромиться визнати, що закоханий у Кароліну, отож, не придумує нічого кращого, ніж дошкуляти їй образливими жартами. А Кароліна, яка на 100% упевнена, що ніколи не зможе сподобатися Антону, завзято робить вигляд, що він їй байдужий. Випадково, внаслідок містичного збігу обставин помінявшись тілами, герої отримують можливість подивитися на навколишній світ очима один одного, зрозуміти мотиви вчинків своєї "пасії" і усвідомити власні помилки.

Сценарій фільму був написаний Наталею Устименко, постановку здійснив Володимир Крутоус. У фільмі звучить оригінальна (!) музика кіровоградського композитора Віталія Негребецького, написана спеціально для цього телепроекту. Усі дитячі ролі у фільмі виконують актори студії «Ку-Раж», а в епізодах задіяні вихованці обласного центру дитячо-юнацької творчості та спортивної дитячо-юнацької школи «Надія». Особливу подяку знімальна група висловлює завучу ОЦДЮТУ Світлані Титовій, керівнику хореографічного ансамблю «Росинка» Галині Чайковській та тренеру з плавання Володимиру Гуцу за допомогу у зйомках фільму.

Теги новости:
детский фильм
кино
съемки
Ку-Раж
детская киностудия
Владимир Крутоус

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS