Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградській станції юних техніків - 80 роківКіровоградській станції юних техніків - 80 років

канал «Кировоград»

80 років виповнилося Кіровоградській станції юних техніків. За цей час для сотень тисяч юних кіровоградців вона стала другою домівкою.

Щодня одразу після занять у школі десятки кіровоградських школярів поспішають до станції юних техніків. Тут вони проводять мало не весь вільний час: дівчатка вишивають, плетуть прикраси та іграшки з бісеру, в'яжуть і шиють. Хлопці ж конструюють моделі автомобілів, літаків та кораблів. У майстернях моделювальників завжди гамірно. І якщо перший рік навчання юним конструкторам дозволяють фантазувати та виготовляти такі судна, прототипів яких навіть не існує, то подальша робота відбувається виключно за професійними кресленнями. Молодь вчиться виготовляти копії справжніх кораблів, лише в мініатюрі.

Аби виготовити повноцінну модель, необхідно, ні багато ні мало, 720 годин кропіткої роботи. Та ця праця знаходить лише позитивні відгуки на різноманітних конкурсах та змаганнях.

Щоправда, зараз юні техніки майже забули про професійні змагання. Адже часи, коли держава дбала про подібні заклади, давно минули. А фінансування - важлива складова діяльності гуртків. Адже щоб виготовити конкурентоспроможну модель літака чи корабля, потрібні чималі кошти.

У нинішньому році міська влада пообіцяла виділити на розвиток станції 50 тисяч гривень. Та цієї події юні винахідники не чекають і продовжують виготовляти свої роботи з усіх підручних матеріалів.

Теги новости:
станция юных техников
детское творчество
юбилей

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS