Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чи стане Кіровоград «колискою» українського дитячого кіно?Чи стане Кіровоград «колискою» українського дитячого кіно?

весь Кировоград

23 січня у Кіровоградському прес-клубі реформ відбулася презентація дитячого українського фільму "У чужій шкурі". Автор сценарію фільму – Наталія Устименко, постановка - Володимира Крутоуса, музика – композитора Віталія Негребецького. Усі дитячі ролі виконують актори кіровоградської дитячої телевізійної студії “Ку-Раж”.

Під час презентації цієї кінороботи Наталія Устименко розповіла: “Дитяча студія “Ку-Раж” працює вже 8 років. На жаль, в Україні сьогодні немає професійних режисерів дитячого кіно, тому ми самі собі режисери, сценаристи і гримери”. За словами пані Наталії, ідея фільму “У чужій шкурі” належить 13-річній вихованці студії Олександрі Крикун - отож, не дивно, що у знятій стрічці йдеться якраз про ті питання, які так цікавлять підлітків: якими мають бути стосунки між хлопцями та дівчатами, як навчитися слухати один одного та не соромитися власних почуттів.

Автор музики до фільму, відомий кіровоградський композитор Віталій Негребецький на прес-конференції зауважив: “Музика, що звучить у фільмі, народжувалася в тривалих, але приємних муках. Ідея самого фільму мене дуже зворушила і захопила. Завдяки йому я сам ніби побував у тому неповторному підлітковому віці”.

А Сергій Омельчук , генеральний директор Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії наголосив: “Ми виховувалися на дитячому радянському кінематографі. А сьогодні нам потрібне справжнє українське дитяче кіно. Тому фільм “У чужій шкурі”, що був відзнятий на замовлення Кіровоградської телерадіокомпанії, буде відправлений на дитячий кінофестиваль, і ми зробимо все можливе, щоб він потрапив не екрани інших телекомпаній”.

Теги новости:
детское кино
съемка
детская студия
Кировоградская телерадиокомпания
студия Ку-раж

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS