Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська Некрасівка має усі шанси стати Кіровоградська Некрасівка має усі шанси стати "найлітературнішою" частиною міста

весь Кировоград

На карті Кіровограда невдовзі можуть з'явитися вулиці Олеся Гончара та Арсенія Тарновського. Це питання розглядалося на засіданні міської топонімічної комісії.

Як повідомила секретар комісії Анна Назарець, на адресу міського голови надійшли дві пропозиції. Одна від Національної спілки письменників України з проханням розглянути можливість перейменування однієї з вулиць Кіровограда у вулицю Олеся Гончара, від народження якого у 2008 році минає 90 років і який особисто брав участь у визволенні Кіровоградщини від німецьких окупантів. З іншою пропозицією щодо надання одній з кіровоградських вулиць імені нашого земляка Арсенія Тарновського до міської влади звернулася Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Руський Рух України».

Члени комісії, за інформацією Анни Назарець, запропонували для такого перейменування дві вулиці в мікрорайоні Некрасівка: Миру та 8 Березня. На думку комісії, у цій частині міста зосереджена найбільша кількість вулиць, які носять імена літераторів. За умови погодження пропозиції топонімічної комісії заявниками, це питання буде винесене на розгляд сесії міської ради.

Теги новости:
переименование улиц
Олесь Гончар
Арсений Тарковский

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS