Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кадрові проблеми кіровоградської медицини: вакансії є, претендентів немаєКадрові проблеми кіровоградської медицини: вакансії є, претендентів немає

канал «Кировоград»

Брак кваліфікованих медпрацівників у сільській місцевості та невиконання обласної програми «Шкільний автобус» - дві першочергові проблеми, вирішенням яких займатимуться відповідні профільні управління Кіровоградщини на цьому тижні.

Нарада–планування, що вже традиційно проводиться головою облдержадміністрації Василем Моцним по понеділках, цього разу розглядала роботу трьох галузей: охорони здоров'я, освіти та культури.

Обговорення одразу розпочинається з проблем. Начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Микола Бенет стверджує, що в області катастрофічно не вистачає професійних медпрацівників. У першу чергу ідеться про сільську місцевість. Працювати у селі, отримуючи заробітну плату меншу, ніж 700 гривень на місяць, бажаючих немає.

Вирішити проблему з кадрами голова облдержадміністрації наказує управлінню якнайшвидше, оскільки цього року у Кіровоградській області планують не лише повністю укомплектувати необхідним обладнанням і медикаментами усі фельдшерсько–акушерські пункти, а й відкрити їх у кожному селі. А це - робочі місця, на які поки що немає претендентів.

На відміну від медичної галузі, у освітян кадрових проблем не існує. Їх хвилює інше. Затверджена ще у 2004 році обласна програма «Шкільний автобус» і досі нормально не виконується. На сьогодні закуплено 46 автобусів для підвозу учнів, а не вистачає ще 170. Чи зміниться щось найближчим часом, сказати важко, наразі тільки видані необхідні доручення щодо врегулювання цих проблемних питань.

Теги новости:
работа
вакансия
трудоустройство
медицина
врач
фельдшер
медицина в селе
программа Школьный автобус
Василий Моцный

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS