Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині грали у футбол ветерани київського «Динамо»На Кіровоградщині грали у футбол ветерани київського «Динамо»

Прес-служба ОДА

Теплий недільний день відповідав усім канонам свята: у селі Головківка Олександрійського району відкрився красень-стадіон, який органічно доповнив сучасний архітектурно-будівельний комплекс центральної садиби села.

Головківка – центр корпорації Украгроком, якою керує депутат обласної ради Анатолій Кузьменко. Висока культура землеробства, сучасна техніка і технології вирощування зернових, турбота про людей, які успішно трудяться на 36 тисячах гектарів землі, дозволяють корпорації упродовж останніх років стабільно бути одним із лідерів української аграрної галузі.

Для Кузьменка немає жодної справи: чи-то плекати 60 центнерні врожаї пшениці, чи-то будувати дороги, храм, школу, елеватор, де б він і його команда працювали у півсили. Лише – на відмінно, з користю для людей, з поглядом у майбутнє.

Головківський стадіон – не виключення. Як стверджує господар, нинішній щедрий урожай і стадіон, якому не знайдеться рівних не лише на Кіровоградщині, а й в сусідніх обласних центрах, це – подарунок головківців 70-річному ювілею області. Бо господарі чудо-споруди раді приймати на зеленому килимі футболістів з усієї області, готові не лише проводити змагання, тренувальний процес власних трьох футбольних команд, а й влаштовувати футбольні турніри, особливо серед юних спортсменів.

На урочисте відкриття стадіону зійшлося усе село, приїхали гості з Олександрії, Кіровограда, сусідніх сіл, землі які входять до Украгрокому.

Радо привітав своїх земляків голова обласної державної адміністрації Василь Моцний, який відзначив, що в таких міцних господарствах, таких красивих селах, в таких роботящих людях, які трудяться в Украгрокомі, нарешті в таких керівниках як Анатолій Іванович Кузьменко, Україна і бачить своє майбутнє.

Василь Моцний зазначив, що стадіон, в який вкладено не лише великі кошти, кілька років праці, сучасні методи підготовки футбольного поля, комфортні глядачеві трибуни, побутові умови для спортсменів, стане однією з головних складових фізичного гартування молодого покоління головківців, адже духовне: сучасна школа, новий храм, музей села, який вже будується, це знакові символи, що село має продовження і добру основу.

Головківців привітав народний депутат України Юрій Литвин, театр музики, пісні і танцю «Зоряни» на чолі з народною артисткою України Антоніною Червіньською, столичний ансамбль гопаківців, лауреати пісенного фестивалю «Червона рута».

Найбільшою інтригою і насолодою став футбольний матч між місцевою командою (у Головківці 3 футбольні команди, найменші й приймали символічний ключ від стадіону) та ветеранами Київського «Динамо».

До Головківки завітали легенди українського футболу: Андрій Біба, Олег Саленко, відомі у минулому динамівські гравці Насташевський, Мороз, Хлус та інші. Головківка, як справжні фани, вболівала за своїх, а вони, безумовно викладалися з усієї сили. Але майстерність, динамівський футбольний клас взяли своє й одразу: 2:6 на користь гостей.

Андрій Біба не втримував свого захвату від такого стадіону і якості футбольного поля. Кияни без перебільшення констатували, що таких футбольних полів не знайти в обласних центрах, а про село й годі думати.

Голова обласної державної адміністрації Василь Моцний зауважив, що Головківка вже готова приймати Євро 2012, адже ще є час й футболістам підрости.

Свято завершила енергійна молодіжна дискотека та яскравий захоплюючий феєрверк.

Стадіон – лише початок великого спортивного містечка, повідомив Анатолій Кузьмекно. Далі – тенісні корти, більярдний клуб … і ще багато потрібного і цікавого.

Нехай щастить Головківці і на жнивному і на футбольному полі!

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS