Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді припинили видачу дозволів на встановлення «автономок»У Кіровограді припинили видачу дозволів на встановлення «автономок»

прес-служба Кіровоградської міськради

З 1 жовтня міжвідомчою комісією з розгляду питань відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання припинено розгляд заяв громадян на облаштування автономного опалення, повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради. Такий наказ видав директор департаменту житлово–комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.

Відповідно до наказу, у зв'язку із завершенням робіт по підготовці до опалювального сезону 2008–2009 років та необхідністю проведення гідравлічних випробувань в теплових мережах, начальникам КРЕПів і ЖЕКів заборонено надавати дозволи та створювати технічні умови для відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання для влаштування індивідуального опалення мешканцям житлових будинків з 10 жовтня 2008 року до закінчення опалювального сезону у квітні 2009 року.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS