Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині електрифіковано ділянку «Кременчук-Бурти-Користівка»На Кіровоградщині електрифіковано ділянку «Кременчук-Бурти-Користівка»

Прес-служба ОДА

Виконуюча обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Світлана Негода взяла участь в урочистому пуску в експлуатацію електрифікованої дільниці «Кременчук-Бурти-Користівка».

Розгорнута довжина контактної мережі Кременчук—Бурти—Користівка складає 152,6 км (Південна залізниця — 69 км та Одеська залізниця — 83,6 км). Роботи по електрифікації виконувались власними силами Південної та Одеської залізниць із наявною будівельно-монтажною технікою. Було встановлено 2 тис. 952 опор контактної мережі, 519 фундаментів, змонтовано 2 тис. 175 консолей, 170 жорстких поперечок.

У результаті комплексної модернізації ділянки Бурти—Користівка побудовано 21 км других колій, ліквідовано два роз'їзди (294 км, 309 км), що значно підвищило пропускну спроможність, побудовані нові пости електричної централізації на станціях Лекарівка і Павлиш з електроопалюванням, які поліпшать умови праці залізничників. Звертаючись до присутніх на урочистостях, Світлана Негода наголосила, що введення в дію електрифікованої ділянки залізниці – це не просто подія для Кіровоградщини, а справжнє маленьке свято. Знам’янські залізничники виконали чималий обсяг роботи – переобладнали більше 30 кілометрів залізничної колії, що дало змогу забезпечити безперешкодне сполучення для пасажирів.
Від імені облдержадміністрації Світлана Негода подякувала Мінтрансзв’язку і Укрзалізниці за виділення значної суми коштів на переобладнання ділянки та усім, хто трудився задля збільшення кількості залізничних перевезень та покращення якості послуг для пасажирів.

Пані Негода привітала усіх залізничників з професійним святом та висловила сподівання, що такі святкові події на залізниці не будуть поодинокими.

Теги новости:
Кременчуг-Бурты-Користовка

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS