Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Мер Кіровограда запропонував банкам не панікуватиМер Кіровограда запропонував банкам не панікувати

Вечірня газета

Панікувати не треба! - таким був лейтмотив зустрічі кіровоградського міського голови Володимира Пузакова з керівниками банківських установ, присвяченої проблемам, що спричинила фінансова криза.

Як відомо, зараз чимало кіровоградців опинилися в скрутній ситуації, оскільки у свій час взяли кредити у банках, а тепер за них треба розраховуватися за збільшеними кредитними ставками. Водночас, у зв’язку із фінансовою кризою, багато хто з них ризикує позбутися роботи, в інших суттєво зменшилися доходи, а тому кредити, за якими їм немає чим розраховуватися, перетворилися на дамоклів меч. Керівники банківських установ зазначали, що панікувати з цього приводу не треба. За їхніми словами, хоч далеко не все залежить від них, адже необхідно виконувати постанови Національного банку України, вони готові підтримати населення, яке опинилося в скрутному становищі з об’єктивних причин. Як зазначали керівники окремих фінансових установ, якщо у вас виникли проблеми, не треба сидіти мовчки – ідіть до банків, і вам зможуть або реструктуризувати виплати по кредитах на певний період, або відстрочити платіж. Крім того, існує можливість перевести кредит в інвалюті в гривні.

Ще один момент, на якому акцентували свою увагу банкіри – депозитні вкладення. За їхніми словами, зрозуміти людей, які вирішили забрати гроші, можна. І, незважаючи на заборону Нацбанку про дострокове зняття коштів із депозитних рахунків, у випадку, якщо ви надасте довідку, що вам ці кошти терміново потрібні, наприклад, на лікування, вам можуть піти назустріч. Принаймні це стверджували учасники наради. Крім того, зазначали вони, якщо ви побоюєтеся, що курс долара надалі зростатиме, можливо перевести гривневий вклад у інвалютний. Також в окремих банках є можливість у випадку, якщо ви поклали гроші на депозит за старою відсотковою ставкою (15 відсотків), укласти зараз додаткову угоду, і тоді розмір ставки збільшиться до того рівня, що діє нині. Загалом же, підкреслили присутні, не варто панікувати й поспішати бігти забирати свої гроші. Не стали ж цього робити вкладники в інших країнах – вони просто чекають, коли дадуть результати заходи, які вживає тамтешня влада для подолання фінансової кризи. Це явище – тимчасове, переконані банкіри, урешті-решт воно мине, і ситуація стабілізується. У свою чергу Володимир Пузаков підкреслив, що міська влада готова до співпраці з банківськими установами, і що зараз усім необхідно сконсолідувати свої зусилля для того, аби мінімізувати наслідки фінансової кризи для жителів Кіровограда й області.

Теги новости:
банк
депозит
вклад
кризис
падение курса гривны

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS