Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Віктор Ющенко зупинив приватизацію КГЗКОРаВіктор Ющенко зупинив приватизацію КГЗКОРа

Кіровоград.proUA.com

Президент Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів від 3 грудня про перелік підприємств для приватизації у 2009 році в частині приватизації 9 підприємств, серед яких КГЗКОР.

Про це йдеться в указі Президента від 19 грудня.

Зокрема, указом зупинена приватизація державних пакетів акцій відкритих акціонерних товариств «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», «Науково-виробничий комплекс «Київський завод автоматики імені Г. І. Петровського», «Турбоатом», «Феодосійська суднобудівна компанія «Море», «Мукачівський завод «Точприлад», «Дніпроенерго», «Донбасенерго», «Західенерго», «Державна енергогенеруюча компанія «Центренерго» та такими, що підлягають підготовці до продажу в 2009 році, Херсонського державного заводу «Палада» та Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (незавершене будівництво).

Президент вважає, що розпорядженні Кабміну у цій частині не відповідає Конституції України. Зокрема, Президент вказує, що КГЗКОР не можна приватизувати у 2009 році, бо у його будівництві брали участь Румунія, Болгарія, Словаччина, Німеччина, з якими Україна нині не має узгодженої позиції щодо дальшого розпорядження майном цього підприємства. Президент вважає, що прийняття в односторонньому порядку рішення про приватизацію КГЗКОР «є підставою для пред’явлення названими державами претензії щодо порушення Україною взятих зобов’язань, що, в свою чергу, призведе до погіршення інвестиційного клімату України, що є також загрозою економічній безпеці держави».

Читайте також про КГЗКОР:

Теги новости:
КГОКОР
приватизация предприятий

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS