Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді людей викидають на вулицю?У Кіровограді людей викидають на вулицю?

канал «Кировоград»

Мешканці гуртожитку, який належить закритому акціонерному товариству «Науково-виробниче підприємство «Радій», продовжують боротися за право проживання у своїх помешканнях. Сьогодні понад двадцять людей вишли з пікетом під стіни заводу.

Як ми вже повідомляли не один раз, п’ятдесят сімей, що проживають у гуртожитку по вулиці Героїв Сталінграда, занепокоєні тим, що можуть залишитись без даху над головою. Керівництво заводу «Радій», якому належить будівля, вирішило провести реконструкцію приміщення. Здавалося б, ремонт, який тут не проводився майже тридцять років, мав би порадувати мешканців, коли б не зворотна сторона медалі. Люди стверджують, що їх просто хочуть виселити, і після реконструкції навряд чи комусь вдасться повернутися на старе місце проживання. Хоча у цьому гуртожитку кожен з них має реєстрацію та ордер на житло. Для переселення людям запропонували помешкання по вулиці Шатіла, 10. Та умови проживання в новому гуртожитку не влаштовують більшість потенційних переселенців - адже тут вони одержать лише ліжко-місце, а не повноцінне помешкання.

Сьогодні з транспарантами в руках мешканці гуртожитку вийшли під стіни заводу. Для керівництва «Радію» вони підготували низку вимог. Хоча вислухати їх не вийшов жоден з представників підприємства.

Пікетувальники, серед яких було чимало дітей, хотіли продовжити акцію протесту перекриттям дороги біля заводу. Але дозволу на ці дії їм не дали присутні на демонстрації працівники ДАІ.

Цього ж дня мешканці гуртожитку провели прес–конференцію, організовану громадською організацією «Молодий народний рух». Її очільник Дмитро Сінченко запевнив присутніх – він та його однодумці сприятимуть вирішенню проблеми.

Теги новости:
общежитие
ремонт
гостиница
выселение
пикет
митинг

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS