Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Визначено кращих кіровоградських тренерів та спортсменівВизначено кращих кіровоградських тренерів та спортсменів

Вечірня газета

У Кіровоградському розважальному комплексі “Velvet” відбулося нагородження кращих спортсменів і тренерів області 2007 року. Відповідні свідоцтва і статуетки давньогрецької богині перемоги в боях і змаганнях Ніки їм вручили в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Галина Пастух, начальник обласного управління сім’ї, молоді і спорту Анатолій Абрамов, начальник відділу фізкультури і спорту Кіровоградської міської ради Олександр Куценко.

Свою майстерність еліті обласного спорту продемонструвала гімнастка Катерина Новицька, юні майстри боротьби ушу та вихованці школи спортивного і сучасного танцю “Форсаж”.

Кращими ж спортсменами області 2007 року з олімпійських видів спорту стали Андрій Глущенко, Валентина Голінкова, Тетяна Ліходєд, Максим Легков, Олександр Зайцев, Ганна Євчак, Андрій Хрипта, Ганна Пешкова, Марія Опря, Оксана Лесник, Дмитро Поляченко. Кращими тренерами – їхні наставники Олександр Глущенко, Світлана Скрипчук, Олена Мащенко, В’ячеслав Жуков, Ілгам Ібрагімов, Володимир Гуцу, Олександр Заворітній, Наталя Авраменко, Олександр Тесленко, Анатолій Алексєєв. Найкращі результати торік у неолімпійських видах спорту продемонстрували Сергій Шокало (тренер – Андрій Ярошевський), Наталія Вєрлока (Володимир Савченко), Валерій Геращенко (тренер – Альберт Тращенко). Не пасуть задніх на Кіровоградщині і спортсмени з обмеженими фізичними можливостями (інваліди). Це Анна Товста, Алла Мальчик і Олег Мунц. Тренують їх, відповідно, Володимир Манько, Олег Соколовський і Славик Іванов.

Кращою командою з ігрових видів спорту стала бейсбольна “КНТУ-ОШВСМ”, а кращими тренерами Олег і Юрій Бойки (бейсбол).

Олег Соколовський, заслужений тренер України, наставник легкоатлетки Алли Мальчик:

– Торік ми вибороли ліцензію на участь у Параолімпійських іграх, що відбудуться нинішнього року в Пекіні. Готуємося до них зараз у Кіровограді. Потім відбудеться збір команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату і зимовий чемпіонат. Напевно, в Запоріжжі. Після цього буде сформовано склад збірної, до якої увійде Алла, і відправлено першу попередню заявку на участь у Параолімпійських іграх.

Алла Мальчик, легкоатлетка:

– Тренуюсь я двічі на день шість днів на тиждень. Зараз тривають базові заняття – загальна фізична і спеціальна підготовка. Після зимового чемпіонату в Запоріжжі продовжу тренування в Ялті чи в Євпаторії, куди з’їдуться члени збірної легкоатлетичної команди України. Після цього вже можна буде продовжувати тренування на відкритому повітрі. Наполегливо працюватиму, щоб на Параолімпійських іграх бути в якнайкращій спортивній формі.

Юрій Швець, капітан бейсбольної команди “КНТУ-ОШВСМ” і збірної України з бейсболу:

– Кіровоградська команда уже вкотре стала чемпіоном України і виборола Кубок України. На змаганнях в Іспанії за право участі в Олімпійських іграх–2008 наша українська збірна посіла дев’яте місце у групі А. Кістяк збірної – 13 гравців із 20, – це якраз гравці нашої команди. Тож можете самі зробити висновок, де в Україні знаходиться центр розвитку бейсболу.

Олег Бойко, заслужений тренер України, тренер збірної команди України з бейсболу:

– Національна збірна України рік за роком стабільно демонструє високі результати. Ми постійно перебуваємо в десятці провідних європейських команд. Могли б досягти і більшого, якби розвиткові бейсболу Національний Олімпійський комітет України та інші високопосадовці, відповідальні за розвиток спорту, надавали більше уваги. Зараз же на бейсбол вони особливо не зважають, а тому й фінансують за залишковим принципом. Можливості нашої молоді ми використовуємо, однак цього мало, щоб українська збірна піднімалася ще вище.

Славик Іванов, тренер Олега Мунца:

– Наш видатний лижник-параолімпієць нещодавно взяв участь у першому етапі Кубка світу в Німеччині, де посів четверте, п’яте, дев’яте і десяте (біатлон і лижні перегони) місця. Зараз Олег виступає на другому етапі у Фінляндії. Настрій у нього хороший, прагне потрапити до трійки призерів. Після закінчення цього етапу він повернеться до Києва, а потім поїде на тренувальний збір у Тисовець. Далі будуть наступні етапи Кубка світу у Норвегії і Фінляндії.

P.S. На тлі піднесеності від заслуженого визнання й пошанування кращих спортсменів і тренерів дисонансом звучала двомовність ведучих заходу і зринала думка: невже в Україні дві державних мови? Чи то декому з держслужбовців не указ державний статус української мови, чи вони не спроможні опанувати її? Але ж досконале володіння нею і обов’язкове її використання на офіційних заходах є державною політикою у мовній площині. Чи Кіровоград уже не підпадає під це правило?..

Теги новости:
спорт
тренеры
рекорды
Алла Мальчик
Олег Мунц
Олег Соколовский
Анатолий Абрамов
Александр Куценко
Форсаж
параолимпийские игры
паралимпийские игры
легкая атлетика
спортивные танцы
художественная гимнастика
ушу
бейсбол
лыжи

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS