Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відкрилася виставка намальованих кульковою ручкою ілюстрацій до творів Едгара ПоУ Кіровограді відкрилася виставка намальованих кульковою ручкою ілюстрацій до творів Едгара По

канал «Кировоград»

Персональна виставка «Весняна мозаїка Галини та Анастасії Шулакових» відкрилася в обласному художньо-меморіальному музеї імені Олександра Осмьоркіна.

Це не перша персональна виставка кіровоградських мисткинь-аматорок. Роботи Галини та Анастасії Шулакових вже експонувалися як у Кіровограді, так і у Києві; усі бажаючі можуть ознайомитися з ними відразу на кількох інтернет–сайтах.

Представлена у музеї імені Осмьоркіна експозиція складається майже з 200-от творів. Усі вони є своєрідними нотатками з життя городянина, який існує у вирі безперервного інформаційного потоку та швидкої зміни подій і вражень. Усі роботи дуже своєрідні і виконані у власній авторській техніці.

У обох Шулакових малювання – захоплення з дитинства. Мати, Галина Шулакова, змалечку звикла відображати свої почуття на папері, потім це стало і її професією. Зараз свої композиції вона створює фломастерами за допомогою комп'ютерної програми «Пейнт», доповнюючи їх власними поетичними строфами, які вже стали невід'ємною складовою.

Дочка Анастасія малює звичайною кульковою ручкою. За її словами, спочатку було важкувато, але потроху техніка відпрацьовується. Більшість її творів – це ілюстрації до творів Едгара Аллана По та сучасного російського письменника Євгена Усачова.

Теги новости:
искусство
выставка
живопись
авторская техника
музеи

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS