Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді діють «сміттєві вандали»У Кіровограді діють «сміттєві вандали»

весь Кировоград

Відразу три з тринадцяти великогабаритних контейнерів, встановлених нещодавно за кошти міського бюджету в мікрорайонах Кіровограда, пережили нашестя металістів і просто хуліганів. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Валерій Челядінов, на щойно облаштованому контейнерному майданчику по вулиці Київській шукачі металу знесли всю огорожу, на майданчику по вулиці Степана Разіна невідомі особи підпалили контейнер, і він, фактично, ще не потрапивши в експлуатацію, вже потребує серйозного ремонту, а в районі заводу “Гідросила” мешканці навколишніх будинків повністю загрузили великий контейнер камінням, бетоном та іншими будівельними матеріалами, чим ледве не вивели з ладу автомобіль, який перевозить такі контейнери. Він не був розрахований на таку вагу сміття, поскаржився заступник директора департаменту.

Валерій Челядінов від імені департаменту ЖКГ і всієї міської влади звертається до всіх мешканців обласного центру з великим проханням не нівечити своє ж комунальне майно. Він підкреслив, що великогабаритні контейнери значною мірою дозволили вирішити в Кіровограді проблему вивезення сміття, особливо в мікрорайонах, які межують з приватним сектором, і мешканці міста вже звернули увагу, що на майданчиках для сміття сьогодні панують чистота і порядок.

Тож, чи будемо ми жити цивілізовано, чи знову опинимось по вуха у смітті - залежить і від кіровоградців, наголосив Валерій Челядінов.

Теги новости:
мусорный контейнер
помойка
вандализм
металл

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS