Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді проходитиме виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубуУ Кіровограді проходитиме виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу

Прес-служба ОДА

За сприяння обласної державної адміністрації з 16 по 18 квітня 2008 року у містах Кіровограді та Світловодську проходитиме виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу, яке має на меті створити умови для надання іноземним дипломатам більш повної інформації про економічний та інвестиційний потенціал Кіровоградщини, зацікавити торгових радників і аташе можливостями регіону та за їх сприяння залучати в область кошти іноземних інвесторів, зміцнювати регіональну економіку.

Трейд-клуб був зареєстрований Мін'юстом України у 1993 році, в 2002 році нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, в 2007 році – Почесною грамотою Міністерства економіки України за багаторічну сумлінну роботу щодо визнання України як країни з ринковою економікою, сприяння розвитку її торговельно-економічних зв’язків із зарубіжними державами.

До Кіровоградщини очікується приїзд представників 35 посольств іноземних держав, акредитованих в Україні.
Під час засідання Трейд-клубу заплановано провести презентацію економічного потенціалу області, ознайомити представників дипломатичного корпусу з експортними можливостями регіону, представити інвестиційні проекти та комерційні пропозиції суб'єктів господарювання області, провести зустріч - "круглий стіл" з представниками ділових кіл області тощо.

Запрошуємо зацікавлених суб’єктів господарювання, підприємства, установи та організації області на зустріч - "круглий стіл" з членами Трейд-клубу, яка відбудеться 17 квітня 2008 року у приміщенні Кіровоградської обласної філармонії з 17.00 до 18.30.

За більш детальною інформацією прохання звертатись до головного управління економіки облдержадміністрації за телефонами: (0522) 24-39-55, 24-46-65, 22-38-85.

Теги новости:
трейд клуб

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS