Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубуУ Кіровограді відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубу

весь Кировоград

Результатами роботи Міжнародного Трейд-клубу на Кіровоградщині іноземні гості залишилися задоволеними. Високий рівень підготовки цього представницького заходу та активність місцевих підприємців засвідчили, що наша область зробила значний крок вперед порівняно з 2004 роком, коли тут проводилося попереднє засідання. Цією думкою поділився з журналістами віце-президент Трейд-клубу Шандор Капітань на прес-конференції.

Найважливішим і найрезультативнішим заходом у рамках Трейд-клубу, за словами його координатора Валерія Балясного, став «круглий стіл» з місцевими підприємцями, у якому взяли участь 143 представники Кіровограда та районів області. Такої високої активності не очікували і самі іноземні делегати.

До деяких делегацій клубу вже по закінченні відведеного часу на переговори стояли черги з підприємців, які бажали розповісти іноземцям про свої інвестиційні проекти та отримати відповіді на запитання. Представників бізнес-кіл Кіровоградщини цікавили різні сфери розвитку міжрегіональних зв'язків: аграрні питання, виробництво будівельних матеріалів, транспортна логістика, розвиток технологій енергозбереження та туризм.

Говорити про конкретні результати поки що зарано. До того ж серед делегатів Трейд-клубу не прийнято повідомляти про конкретні домовленості з представниками підприємництва і кількість укладених контрактів. Проте, як наголосив заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, підприємці області, безперечно, отримали позитивний досвід та можливість встановити нові контакти. Тому клуб – це своєрідний каталізатор розвитку міжнародного співробітництва та залучення інвестицій в економіку області.

Своє думку щодо ефективності проведення в області заходу висловив і голова обласної ради Микола Сухомлин. Зокрема він наголосив, що чотири виїзних засідання Трейд-клубу, які відбулися на Кіровоградщині за час його існування, значно розширили зовнішньоекономічні зв'язки наших підприємств. Статистика свідчить, що тільки за останні чотири роки зовнішній оборот області зріс у 1,6 рази. Також він зазначив, що в результаті відвідування трьох провідних промислових підприємств області – ЗАТ «Радій», ПГ «Креатив» та ЗАТ «Кіровоградграніт» - у деяких делегатів виникли певні зацікавленості. Зокрема, китайська сторона проявила інтерес щодо придбання захисних шаф для атомних електростанцій, які виробляє ЗАТ «Радій». Це також свідчить про те, що Кіровоградщина поступово перейшла від експортування виключно сировини до поставок за кордон готової продукції.

Головним результатом Трейд-клубу є те, що жодному підприємцеві області не було відмовлено у співробітництві. Навіть ті, хто не підготував конкретних проектів, отримали від представників іноземних держав поради та візитівки, що дає змогу співпрацювати в майбутньому.

Теги новости:
трейд клуб
trade club
Шандор Капитань
инвестиции
международные контракты
экспорт продукции

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS