Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Юним художникам Кіровоградщини пропонують заробити 4 тисячі гривеньЮним художникам Кіровоградщини пропонують заробити 4 тисячі гривень

Прес-служба ОДА

Державний комітет лісового господарства України та Товариство лісівників України за підтримки Міністерства освіти та науки в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» в період з квітня по вересень 2008 року проводять конкурс на кращий твір та кращий дитячий малюнок на тему «Людина та ліс».

До участі у конкурсі на кращий малюнок на тему «Людина та ліс» запрошуються учні молодших класів (1-4 клас) загальноосвітніх середніх навчальних закладів області.

До участі у конкурсі на кращий твір на тему «Людина та ліс» запрошуються учні 5-7 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів області.

Переможці конкурсу відзначаються цінними подарунками вартістю в межах:

Перший етап (в межах зони діяльності державних лісогосподарських підприємств):
І місце – 500 грн.
ІІ місце – 400 грн.
ІІІ місце – до 300 грн.

Другий етап (на обласному рівні):
І місце – до 1000 грн.
ІІ місце – до 800 грн.
ІІІ місце – до 500 грн.

Третій етап (на всеукраїнському рівні):
І місце – до 4000 грн.;
ІІ місце – до 2000 грн.;
ІІІ місце – до 1000 грн.

Інформація про умови конкурсів розміщено на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації http://www.kr-admin.gov.ua/ та Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства http://www.lis.kr.ua/. Телефон для довідок (0522)221414 (контактна особа - Зотько Н.В.)

Теги новости:
конкурс детского рисунка

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS