Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відкрила двері літня фізико-математична школаУ Кіровограді відкрила двері літня фізико-математична школа

канал «Кировоград»

Вперше на базі фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка для кращих юних математиків та фізиків області відкрила свої двері літня фізико-математична школа.

Десятикласник з міста Сміла Черкаської області Віталій Вовк – один із семи щасливчиків, які потрапили до літньої фізико-математичної школи Кіровоградського педуніверситету. Він, як і решта хлопців та дівчат, вирішив присвятити своє життя одній із найцікавіших наук – математиці. Хлопець мріє про нові відкриття та вже сьогодні докладає максимум зусиль, наполегливо вивчаючи світ ще не до кінця звіданої науки. У цьому йому допомагають і кращі викладачі фізико-математичного факультету, які читають лекції та проводять заняття у літній школі.

Вікторія Чабан, яка приїхала до Кіровограда з Олександрії, говорить не тільки про нові знання, які отримала, навчаючись у літній школі, а й насичену, різноманітну та цікаву культурну програму. Дівчина планує продовжити навчання у заочній фізико-математичній школі, а вже через рік - стати студенткою педагогічного університету.

Декан фізико-математичного факультету Ренат Ріжняк пояснив, що до літньої школи потрапили виключно ті діти, які спромоглися написати чотири підсумкові контрольні роботи, виконавши завдання без жодної помилки.

Теги новости:
математика
физика
одаренный ребенок

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS