Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградські виробники завищують ціни на продуктиКіровоградські виробники завищують ціни на продукти

весь Кировоград

Як інформує Управління у справах преси та інформації Кіровоградської ОДА, за період з 31 липня по 6 серпня 2008 року Державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області перевірено 2 суб'єкта господарювання з питань дотримання державної дисципліни цін на продукти харчування, з них у 2 встановлено порушення (100%). За результатами перевірок застосовано економічні санкції. Посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

Перевіркою ТОВ «ТД Формула смаку» виявлено, що реалізація молока, сметани, масла вершкового здійснювалася з застосуванням торговельних надбавок від 15,6% до 62,6%, що перевищує встановлений граничний рівень 15%.

Перевіркою ТОВ ПКФ «Віце Президент» виявлено, що реалізація сметани здійснювалася з застосуванням торговельних надбавок від 17,2% до 33,4%, що перевищує встановлений граничний рівень 15%.

Читайте также:

Теги новости:
Формула смаку
Александр Табалов
цены на продукты
торговая надбавка
молоко
сметана
масло
молокозавод

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS