Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Рішення про будівництво мансард у Кіровограді не прийняте і не відхиленеРішення про будівництво мансард у Кіровограді не прийняте і не відхилене

весь Кировоград

На сьогоднішньому засіданні сесії Кіровоградської міської ради були розглянуті три протести прокурора Кіровограда Олександра Бабікова на рішення Кіровоградського міського виконавчого комітету від 18 липня цього року, які стосувалися надання дозволу на будівництво мансардних поверхів на кількох десятках будинків в центральній частині обласного центру. Прокурор вказав на вчиненні цілого ряду порушень, які було допущенні при прийнятті даного рішення.

Юридичне управління міської ради винесло на розгляд депутатів проекти рішень, які передбачали відхилення протестів прокурора. На підримку протестів і за відміну рішення міськвиконкому висловилися депутати О.Дануца (Наша Україна), Г.Дрок (Партія Регіонів) та О.Костенко (СПУ). Олександр Дануца наголосив, що подібне рішення виконкому може містити небезпеку для життя не лише мешканців будинків, а й тих, хто може знаходитися поруч з реконструйованими будовами, тому без відповідних експертиз та згоди всіх мешканців будинків подібне рішення залишати в силі не можна.

В цей час залу, де проходило сесійне засідання, пікетували близько 50-ти мешканців будинків, перерахованих у даному рішенні. Переважно це люди літнього віку.

В результаті протести прокурора відхилити не вдалося, проте не вистачило голосів і на задоволення протестів. Очевидно, прокурор міста отримав формальні підстави звернутися до суду по цим питанням.

Теги новости:
строительство жилья
мансарда
протест прокурора
митинг
пикет

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS