Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

З початку року свої посади втратили близько 100 кіровоградських міліціонерівЗ початку року свої посади втратили близько 100 кіровоградських міліціонерів

Прес-служба УМВС

З початку року на Кіровоградщині за матеріалами службових перевірок внутрішньої безпеки до дисциплінарної відповідальності притягнуто близько ста працівників міліції, з них 4 звільнено із займаних посад, за переданими до прокуратури області матеріалам порушено 5 кримінальних справ.

Днями працівниками 11-го відділу внутрішньої безпеки (в Кіровоградській області) СВБ ГУБОЗ МВС України та Управління СБУ в області затримано двох дільничних інспекторів міліції. Тепер вже колишні, посадові особи вимагали та отримали гроші у сумі 4550 гривень, 50 євро та 10 доларів від матері затриманого "на гарячому" під час крадіжки кабелю кіровоградця за непритягнення її сина до кримінальної відповідальності.

Зібрані матеріали передано до прокуратури області, за даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.

За словами начальника Управління МВС України в Кіровоградській області Василя Плавюка, ставлення до порушників закону у міліцейській формі завжди буде категоричним і принциповим. Незважаючи на те, в якій посаді чи званні знаходиться особа, якщо вона скоїла злочин, то не може бути просто звільненою з ОВС, а обов'язково повинна понести заслужене покарання.

Крім того, ми звертаємося до усіх громадян з проханням повідомляти про факти зловживання з боку працівників міліції за телефонами у Кіровограді: 8(0522) 24-06-82 або 24-73-47. За кожним таким зверненням буде проведено ретельну перевірку, а винних - притягнуто до відповідальності.

Теги новости:
коррупция
взятка

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS