Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді міліціонери оголосили полювання на CD-«піратів»У Кіровограді міліціонери оголосили полювання на CD-«піратів»

Прес-служба УМВС

Збитки, завдані економіці нашої держави внаслідок виробництва і продажу піратських копій DVD- та СD-дисків, обліковуються мільйонами гривень. До того ж, потерпілими від такого виду злочинів стають як легальні підприємства по їх виготовленню, так і споживачі.

З метою виявлення та вилучення з обігу контрафактної продукції співробітниками Управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС в області на території Кіровоградщини проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання.

Лише за кілька днів співробітниками міліції перевірено 65 об'єктів торгівлі, з обігу вилучено більше 5 тисяч дисків для лазерних систем зчитування із записами аудіовізуальних творів з ознаками контрафактності, на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

Продавці стверджували, що не приховували від своїх покупців того, що придбані диски не є ліцензійними, та навряд чи попереджали, що їхня якість може бути вкрай низькою або ж і взагалі не придатною для використання. З огляду на те, що ціна такої продукції коливається від 15 до 20 гривень, а ліцензійної - від 30 гривень і вище, клієнти іноді погоджуються на піратську копію. Проте невеселим підсумком подібної економії часто стають зіпсований настрій і викинуті "на вітер" гроші.

Деякі споживачі взагалі не звертали уваги на те, що запропоновані їм диски не мають контрольних марок встановленого зразка, які вказували б на те, що продукція ліцензована.
За даними фактами складено 26 адмінпротоколів, наразі вирішується питання про порушення 6 кримінальних справ. Робота у даному напрямку продовжується.

Теги новости:
пиратская продукция
контрафакт
нелицензионные диски
нарушение авторских прав

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS