Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Скільки реально заробляють кіровоградці?Скільки реально заробляють кіровоградці?

весь Кировоград

Номінальна заробітна плата, нарахована штатному працівникові (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) у липні 2008 р. порівняно з липнем 2007 р. збільшилася на 35,9% і становила 1570 грн., що у 2,4 раза перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (649 грн.), - повідомляє Головне управління статистики у Кіровоградській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці увійшли управління у сферах фінансової та податкової діяльності та трубопровідного транспорту, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по області відповідно у 2 та 2,2 раза.

У працівників сфери охорони здоров'я, початкової загальної освіти, торгівлі, культури та мистецтва, готелів та ресторанів, серед видів промислової діяльності – підприємств по обробленню деревини та виробництву виробів з деревини, виробництву шкіри, виробів зі шкіри, текстильного виробництва розмір заробітної плати на 25,6–65,4% нижчий від середнього по області.

Середній розмір оплати праці штатних працівників перевищував прожитковий мінімум для працездатної особи в усіх містах та районах. Разом з тим лише у шести з них заробітна плата була вища від середньої по області – у Знам'янці (на 38,1%), Кіровограді (на 4%), Світловодську (на 2,4%) та у Маловисківському (на 21,3%), Кіровоградському (на 20,2%), Добровеличківському (на 18,7%) районах. Найнижчий рівень заробітної плати зафіксовано у Новгородківському районі (1189 грн.).

Реальна заробітна плата у липні 2008 р. порівняно з червнем збільшилась на 7% (при зменшенні індексу споживчих цін на 1,1%), з липнем 2007 р. – на 7,6%. Купівельна спроможність номінальної заробітної плати у січні–липні 2008 р. порівняно з відповідним періодом 2007 р. збільшилася на 12,3%.

Загальна сума невиплаченої заробітної плати упродовж січня–липня 2008р. зменшилась на 22,2% або на 7,4 млн.грн. і на 1 серпня 2008 р. становила 26 млн.грн. Порівняно з 1 липня 2008 р. зменшення суми боргу відбулося на 5,9% або на 1,6 млн.грн.

Обсяг невиплаченої заробітної плати на 1 серпня 2008 р. становив 7,2% фонду оплати праці, нарахованого за липень 2008 року.

Сума боргу працівникам економічно активних підприємств на 1 серпня 2008р. становила 14,6 млн.грн. або 56,2% загальної суми боргу. Порівняно з 1 липня 2008 р. цей показник зменшився на 1,6 млн.грн. або на 9,7%

Теги новости:
размер заработной платы
уровень жизни населения
статистика
где платят больше

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS