Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді знову подорожчав хлібУ Кіровограді знову подорожчав хліб

ХайВей

У Кіровограді підняли ціни на хліб. Зустрівши новий рік, кіровоградці виявили нові ціни на найбільш ходові буханці хліба. Поки що ціну підняли на 20 копійок, але минулого року за перші три місяці це робили тричі навіть без проголошення кризи. Цього разу ціна зросла приблизно на 8-9%. Що відбудеться з ціною на хліб у 2009 році - наразі нікому ще не відомо.

В Україні склалася неприємна традиція відзначати вихід з новорічно-різдвяного похмілля новим підвищенням цін на хліб та прителепкуватим воланням про спад виробництва за два тижні суцільного святкування та п’янки. Попередні повільні подорожчання окремих видів хліба виробництва корпорації «Формула смаку» кіровоградці вже пережили п’ять разів протягом одного року і чотирьох місяців. Слово «криза» плідно у фінансовому плані подіяло на хлібовиробників.

Загалом протягом семи останніх років ціна на хліб у місті зросла в середньому майже втричі, що не сталося із заробітною платою та пенсіями. У Кіровограді - місті, керованому комуністом, чергове «свято хліба», тобто подорожчання продукту №1 у харчовому кошику городян має особливе політичне забарвлення. Комуністи про нові ціни на хліб під час кризи не згадали ані словом. Мабуть, за новорічними святами зовсім забули за соціальний захист трудящих...

Анатолій Авдєєв

Читайте також:

Теги новости:
цена на хлеб
Формула смаку
Александр Табалов
хлеб

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS