Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чи платитимуть зарплату викладачам університетів під час карантину?Чи платитимуть зарплату викладачам університетів під час карантину?

весь Кіровоград

У зв'язку з ускладненням епідситуації з пандемічного грипу в Україні у кіровоградських Національному технічному та державному педагогічному університетах, як і в інших навчальних закладах держави, оголошено карантин на три тижні.

За інформацією сайту "весь Кіровоград", навчальними закладами ширяться чутки про те, що викладачів та інший персонал на цей час відправлять у відпустки за власний рахунок. "Таким чином, мабуть, уряд хоче зекономити гроші перед виборами", - скаржаться викладачі.

Журналісти видання проконсультувалися з юристами і з'ясували, що, відповідно до чинного законодаства, якщо підприємство чи установа не працює не з вини працівника, як, наприклад, у випадку оголошення карантину, то працівникам у будь-якому разі виплачується дві третини від зарплати.

Читайте также:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
медицина
образование
карантин
свиной грипп
свиний грип
епідемія свиного грипу
эпидемия
вуз
университет
зарплата
отпуск
слухи

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS