Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині проведуть ревізію підприємств, які сплачують податки до бюджетів інших областейНа Кіровоградщині проведуть ревізію підприємств, які сплачують податки до бюджетів інших областей

Кіровоград.proUA.com

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Мовчан виступає за проведення ревізії підприємств, які працюють в області, але не зареєстровані в регіоні.

Про це він повідомив під час зустрічі з керівниками молодіжних громадських організацій області та лідерами органів студентського самоврядування.

За словами Володимира Мовчана, це дасть змогу отримати дані стосовно того, скільки в області реально, а не за теперішньою статистикою, випускається продукції в натуральному вираженні, скільки підприємств не обліковуються в регіоні.

«Ми неправильно підходимо до обліку підприємств, до їхньої діяльності, звітності. Якщо ми зробимо це, тоді ми побачимо, яка в нас реальна податкова база в області. Тоді ми зможемо працювати з цими підприємствами, щоб вони реєструвалися в нас», — сказав він.

За словами голови ОДА, наразі він успішно проводить переговори стосовно такої перереєстрації із кількома великими підприємствами з видобутку корисних копалин з інших регіонів, що працюють в області.

Володимир Мовчан також повідомив, що всіх зібраних на Кіровоградщині податків вистачає на покриття її видатків лише на 40%.

«Ми збираємо приблизно 1,9 мільярда податків. А видатки складають понад 6 мільярдів. Питання як у задачі для третього класу: звідки їх взяти? Я не вірю, що область не може заробляти для себе більше», — зазначив він.

Окрім цього, голова ОДА зазначив, що існує велика проблема із обліком земель в області. Значні їх площі, за його словами, не обліковуються, але обробляються, і на цьому підприємці мають неоподаткований прибуток.

Теги новости:
губернатор
Владимир Мовчан
налоги
уплата налогов
областной бюджет
регистрация предприятий
промышленность

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS