Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Податківці закликають кіровоградців не купувати Лексуси по 50 гривеньПодатківці закликають кіровоградців не купувати Лексуси по 50 гривень

канал «Кіровоград»

Податківці закликають громадян, які здійснюють купівлю і продаж транспортних засобів, уникати товарних бірж і користуватися послугами виключно державних чи приватних нотаріусів.

Мерседеси та Лексуси усього за п’ятдесят гривень. Неправдоподібно? Віри цьому не ймуть і податківці. Протягом останніх трьох років через товарні біржі було продано та придбано більше половини усіх транспортних засобів, розповідає заступник начальника Державної податкової інспекції у місті Кіровограді Олена Холоденко. Вартість навіть відомих дорогих автівок, як не дивно, біржею було оцінено лише у п’ятдесят гривень - і це попри експертну оцінку. Таку ж мізерну суму громадяни зазначають і у своїх деклараціях. А це вже, стверджують податківці, ухилення від сплати податків.

Податківці наголошують, що базовою для визначення податкової ставки є виключно експертна оцінка. Жодних важелів впливу на товарні біржі працівники податкової інспекції не мають, однак це не стосується громадян, що беруть участь у таких оборудках. Наразі уже складено дев’ять відповідних актів на загальну суму дев’яносто дві тисячі гривень податкових стягнень. Чотири справи передані до суду.

Теги новости:
налоги
налоговая инспекция
уклонение от уплаты налогов
автомобиль

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS