Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

ДП «СхідГЗК» вважає зупинення наказу про передачу Новокостянтинівської шахти незаконнимДП «СхідГЗК» вважає зупинення наказу про передачу Новокостянтинівської шахти незаконним

Кіровоград.proUA.com

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» вважає призупинення наказу міністра палива та енергетики Юрія Продана щодо приєднання ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» до ДП «СхідГЗК» незаконним.

Про це повідомила прес-служба комбінату.

Як повідомила прес-служба ДП «СхідГЗК», інформація щодо призупинення державним реєстратором наказу Міністерства палива та енергетики України від 26.11.2009 р. №659 «Про реорганізацію Державного підприємства «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» є недійсною з огляду на наступне.

Відповідно до вимог Конституції України та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15.05.2003р. №755, державний реєстратор не має повноважень щодо зупинки наказів, прийнятих уповноваженими на те органами, у тому числі і Міністерством палива та енергетики України.

Дії державного реєстратора Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області Руденко В.І. стосовно залишення без розгляду документів, поданих для проведення реєстраційної дії «Внесення до Єдиного державного реєстру рішення уповноваженого органу щодо припинення юридичної особи, яке пов’язано з реорганізацією ДП «Дирекція», є незаконними та такими, що вчинені ним у порушення вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (надалі – Закон №755).

02.12.2009 р. головою комісії з припинення діяльності ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» до державного реєстратора Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області Руденка В.І. були подані документи, передбачені ст. 34 Закону 755. Будь-яких зауважень до поданих документів державний реєстратор не виказав. Того ж дня до Єдиного державного реєстру було внесено запис про рішення щодо припинення юридичної особи шляхом реорганізації – приєднання до Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». З метою підтвердження внесеного запису були отримані відомості з Єдиного державного реєстру у вигляді витягу від 03.12.2009 р., у якому зазначено, що на вказану дату підприємство ДП «Дирекція» знаходиться в стані припинення.

Державним реєстратором Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області Руденком В.І. всупереч усіх процедур та строків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», направлено повідомлення від 14.12.2009 р. про залишення документів без розгляду.

«Наголошуємо на незаконності таких дій державного реєстратора та надуманості невідповідності поданих документів Закону № 755. За таких обставин дії державного реєстратора Маловисківської районної державної адміністрації Кіровоградської області Руденка В.І. будуть оскаржені у прокуратурі Маловисківського району Кіровоградської області та Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва в Україні», – зазначили у прес-службі ДП «СхідГЗК».

Нагадаємо, міністерство палива та енергетики вирішило реорганізувати Державне підприємство «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» шляхом його приєднання до ДП «СхідГЗК» (Жовті Води Дніпропетровської області).

Відповідний наказ за номером 659 підписано міністром палива та енергетики Юрієм Проданом 26 листопада.

Наказ про приєднання Новокостянтинівської уранової шахти до СхідГЗК призупинено реєстратором.

Читайте також про передачу Новокостянтинівської шахти:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
промышленность
ВостГОК
уран
урановая шахта
Новоконстантиновская шахта

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS