Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська плавчиня здобула 5 золотих нагород на міжнародних змаганняхКіровоградська плавчиня здобула 5 золотих нагород на міжнародних змаганнях

канал «Кіровоград»

Один з кращих результатів за всі часи проведення молодіжних чемпіонатів України з плавання показала кіровоградка Анна Євчак: спортсменка завоювала сім нагород, п'ять з яких – золоті.

На міжнародному чемпіонаті країни, що проходив у Дніпродзержинську, вихованка тренерів Володимира Гуцу та Олени Євчак виступала на шістнадцяти дистанціях. На семи з них член Національної збірної увійшла до трійки призерів. Золоті медалі Анна Євчак завоювала на 100-метрівці батерфляєм, 200-метрівці комплексним плаванням та дистанціях 200, 400 і 800 метрів вільним стилем.

На 50-метрівці батерфляєм кіровоградська плавчиха здобула срібну нагороду, а на дистанції 100 метрів на спині – бронзову. Переможну ходу Анни підтримала і Дар'я Дуброва, яка посіла перше місце на 400-метрівці комплексним плаванням та фінішувала третьою на вдвічі коротшій дистанції.

У нинішньому році головна мета Анни Євчак та її тренерів – пройти всі етапи відбору та успішно виступити на дорослому чемпіонаті світу, який проходитиме у червні в Італії. Далі – курс на Олімпійські ігри у Лондоні, де, як вважає нещодавно призначений головний тренер Національної збірної Сергій Бондар, Анна Євчак зможе претендувати на медалі головних спортивних змагань.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS