Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська дитяча лікарня отримала у подарунок офтальмоскопКіровоградська дитяча лікарня отримала у подарунок офтальмоскоп

канал «Кіровоград»

Вкрай необхідний для лікування дітлахів з вадами зору офтальмоскоп вчора, 25 лютого, передала Кіровоградській дитячій обласній лікарні представниця благодійного фонду «Від серця до серця».

Благодійний фонд «Від серця до серця» працює в Україні вже три роки. Головна мета діяльності Фонду - збір коштів для придбання медичного обладнання, яке передається лікувальним закладам усіх областей. Офтальмологічне відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні відсьогодні має на озброєнні вкрай необхідний для роботи офтальмоскоп.

Регіональний представник фонду «Від серця до серця» Юлія Мархель з радістю відзначає, що мешканці Кіровоградщини досить активно беруть участь у благодійництві. Хоч гривню, але кине до скриньки волонтерів навіть бабуся-пенсіонерка… Школяр, «відірвавши» від обіду, кине кровну гривню або дві до благодійної скриньки. У подарунок кожен благодійник, незалежно від суми внеску, отримує символічний подарунок – сердечко. Юлія твердо переконана, що навіть нинішня економічна криза суттєво не вплине на готовність людини допомогти ближньому…

Вартість подарованого лікарні офтальмоскопу – трохи менше 35 тисяч гривен. 28 тисяч зібрали волонтери фонду. Представники компанії-виробника медобладнання, дізнавшись, що апарат призначений дітям, однак шести тисяч гривень не вистачає, зробили і свій внесок у покращення здоров’я маленьких мешканців нашої області і додали залишок суми від себе.

Серед найближчих планів Кіровоградського відділення фонду – придбання апаратів для лікування зору у дітей, а також відкриття сучасного медичного кабінету, у якому маленьких пацієнтів лікарі прийматимуть абсолютно безкоштовно.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS