Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відкрито перший ірландський пабУ Кіровограді відкрито перший ірландський паб

Перший ірландський паб у Кіровограді

Такого в Кіровограді ще не було! Справжній ірландський паб, де можна пограти в дартс, подивитися спортивні програми на великому екрані, і ясна річ — випити (ірландського пива, ірландського віскі, ірландського лікера або кавки, як ви здогадалися, теж ірландської) та закусити (ну ви вже, напевне, зрозуміли, що традиційними ірландськими закусками).

Ласкаво просимо в „Шон О’Брайан“ — перший ірландський паб у Кіровограді.

Тільки у нас ви знайдете в Кіровограді справжній розливний Guinness. А крім нього — інші популярні сорти ірландського пива, віскі та лікерів. А ще у нас можна скуштувати пивні коктейлі „Гіннес-лайм“, „ірландська глибинна бомба“ та „ірландська катастрофа“.

А міцніше? Звичайно ж, ірландський віскі! Той самий, який Whiskey, а не Whisky. Ароматний напій, відомий з XII сторіччя. Втім, є легенда, що перший віскі виробив Святий Патрик, покровитель Ірландії. І відбулося це ще в VI сторіччі!

Що ж стосується музики - то тут усе просто: ніякої попси. Тільки Правильна Кельтська Музика. Бретонська, наприклад. Але насамперед, звичайно, ірландська.

Ми працюємо з 12:00 та до останнього відвідувача. Заходьте в гості до Шона О’Брайана - і будьте як вдома!

Теги новости:
первый ирландский паб в Кировограде
пиво
эль
стаут
виски
Шон О’Брайан

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS