Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Найстрімкіше ростуть зарплати авіаторів, залізничників, хіміків і... рибалокНайстрімкіше ростуть зарплати авіаторів, залізничників, хіміків і... рибалок

Кіровоград.proUA.com

Середня зарплата штатного працівника становила 1422 грн. у березні 2009 року в Кіровоградській області.

Про це повідомили в головному управління статистики в області.

Це на 8,9% більше відповідного показника 2008 року.

Рівень оплати праці у березні 2009 року у Кіровоградській області становив 78,2% середнього рівня по Україні.

Порівняно з лютим заробітна плата у березні 2009 року збільшилась на 4,1%.

Збільшення заробітної плати у березні 2009 р. порівняно з лютим спостерігалося майже у всіх видах економічної діяльності, найбільше – у рибальстві, рибництві (на 30,9%), залізничному транспорті (на 19,1%), виробництві машин та устаткування (на 16,4%), хімічному виробництві та авіаційному транспорті (на 13,4%), будівництві (на 10,7%).

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці у березні належав авіаційний та трубопровідний транспорт, де заробітна плата працівників у 2 та 2,7 раза перевищила середній показник по області.

Купівельна спроможність номінальної заробітної плати у березні порівняно з лютим збільшилась на 2,9%.

Середній розмір оплати праці штатних працівників перевищував прожитковий мінімум для працездатної особи в усіх містах та районах. Разом з тим лише у семи з них заробітна плата була вища від середньої по області – у містах Знам’янці (на 35,4%), Кіровограді (на 4,6%) та у Маловисківському (на 33,8%), Добровеличківському (на 21,4%), Кіровоградському (на 10,1%), Олександрівському (на 7%), Долинському (на 2,4%) районах.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в Устинівському районі (1088 грн.).

Розрахунок середньої заробітної плати не враховує найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців.

Теги новости:
зарплата
статистика
уровень доходов населения
Устиновский район
Маловисковский район
Добровеличковский район
Александровский район
Долинский район
Знаменка

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS