Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

В одного з учасників безкоштовного тестування у Кіровограді виявлено ВІЛВ одного з учасників безкоштовного тестування у Кіровограді виявлено ВІЛ

Кіровоград.proUA.com

48 жителів Кіровограда пройшли безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ у рамках відзначення Всесвітнього Дня пам’яті людей, які померли від СНІД, вчора, 14 травня.

Про це повідомила керівник Кіровоградської обласної благодійної організації «Відкрите серце» Аліна Ярославська.

Тестування проходило у 1-й та 5-й поліклініках міста з 9.00 до 16.00.

«Загалом було обстежено на ВІЛ 48 осіб, з них 1 виявився позитивним. Більше відвідувань зареєстровано у 5-й поліклініці, що обслуговує райони Попова та Жадова — звернулося 30 осіб. І це не межа, бо 4 особам було відмовлено через те, що всі тест-системи були вже використані», — сказала Аліна Ярославська.

Окрім цього, зазначила вона, люди неохоче звертаються до СНІД-центру, тому що попри назву самого закладу, їх лякає ще й те, що він знаходиться на території шкірно-венерологічного диспансеру. Тому подібні акції були б дуже корисними як для самих людей, з метою вчасного встановлення діагнозу та збереження здоров’я, так і для влади, з метою більш ефективного вживання превентивних заходів.

Організаторами акції виступили Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Кіровоградська обласна благодійна організація «Відкрите серце».

«Особливо ми вдячні міському відділу охорони здоров’я та керівникам задіяних лікувальних закладів», — підкреслила Аліна Ярославська.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS