Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині вилучено майже півсотні гральних автоматівНа Кіровоградщині вилучено майже півсотні гральних автоматів

Кіровоград.proUA.com

Близько 50 одиниць грального обладнання у ході проведення комплексних перевірок гральних закладів у Кіровоградській області вилучили протягом кількох днів.

Про це повідомляється у прес-релізі МВС України.

В обласному центрі місцевим підприємцем після 22-ї години вечора було відкрито намет, в якому розташовано гральні автомати, що функціонували без відповідних дозвільних документів. Обладнання було вилучено, стосовно підприємця складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності.

На території Знам’янського району в місцевому залі ігрових автоматів вилучено 24 одиниці грального обладнання, які використовувалися власником без наявності повного пакету дозвільних документів.

Підприємець з Гайворона допустив грубе порушення ліцензійних умов, внаслідок чого у нього було вилучено 12 одиниць грального обладнання.

У випадках, коли підприємці з метою уникнення перевірок не допускають представників робочих груп до приміщень ігрових залів, працівники міліції ініціюють питання щодо отримання дозволів суду на примусовий огляд приміщень закладів ігрового бізнесу, зазначено у прес-релізі.

Нагадуємо, що у зв’язку з трагічною подією, що сталася 7 травня 2009 року у Дніпропетровську, внаслідок якої загинули та постраждали люди, на території Кіровоградської області 8 травня було призупинено діяльність усіх гральних закладів. Наразі робота в цьому напрямку продовжується.

10 травня в обласній державній адміністрації проведено нараду та створено спільні групи, до яких увійшли працівники міліції, представники органів місцевої влади, МНС, ДПА, СЕС, держгірпромнагляду та інших зацікавлених служб, які перевіряють законність діяльності закладів, що надають послуги у сфері грального бізнесу.

Наразі на території Кіровоградщини зареєстровано 26 суб’єктів господарювання, що отримали ліцензії на здійснення діяльності в сфері грального бізнесу та мають 156 гральних закладів, з них 55 розташовані в житлових будинках.

Теги новости:
игровые автоматы
проверки
конфискация

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS