Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді виявили двох «відеопіратів»У Кіровограді виявили двох «відеопіратів»

Кіровоград.proUA.com

Співробітники податкової міліції Кіровограда вилучили в двох підприємців 1039 контрафактних DVD-дисків на суму 46,8 тис. грн.

Про це повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області.

Контрафактна продукція була виявлена під час відпрацювання наявної оперативної інформації при перевірці торгівельного кіоску розташованого на території ринку «Привокзальний», що належить приватному підприємцю. На торговому місці вилучено 297 примірників DVD-дисків на яких відсутні контрольні марки загальною вартістю 13,4 тис. грн.

При перевірці торгівельного місця розташованого на території «Центрального ринку» у одного з продавців вилучено 742 одиниці дисків формату DVD з записами аудіовізуальних фонограм та відеограм, на загальну вартість 33,4 тис. грн.

У результаті подальшої перевірки встановлено, що продавець, який здійснював реалізацію контрафактної продукції, не зареєстрований в органах державної влади, як суб’єкт підприємницької діяльності.

У діях лжепідприємця вбачаються ознаки складу злочину передбаченого ч. 1 ст. 203-1 Кримінального кодексу України, тобто штраф від 17 до 85 тис. грн., або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк із конфіскацією та знищенням дисків.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS