Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Йосип Вінський особисто відкрив нову залізничну гілку на КіровоградщиніЙосип Вінський особисто відкрив нову залізничну гілку на Кіровоградщині

канал «Кіровоград»

Місто Долинська стало ближчим до півдня України. Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський урочисто відкрив тут другу залізничну гілку на ділянці Долинська–Миколаїв.

Такого поїзду на колії біля своєї станції долинчани ще не бачили. Зі швидкісної «Мотріси» на червону килимову доріжку виходять гості: Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський та весь керівний склад Укрзалізниці. Сьогодні у них приємна місія – високі чини перерізають стрічку на модернізованій ділянці залізниці Долинська–Миколаїв. Одразу зауважують: роботу виконано на совість, їхати реконструйованими коліями – одне задоволення. Про те, як досягали такого результату, найкраще знає начальник Одеської залізниці Ілля Левицький. Саме під його керівництвом модернізовувалось більше 52–ох кілометрів залізничного полотна. Планується, що нова гілка дозволить удвічі збільшити пропускну спроможність лінії вантажних перевезень.

Виділені державою на будівництво майже 250 мільйонів гривень освоювали «стаханівськими» темпами. Минуло менше ніж півтора місяці - і перший етап завершено.

Задоволені оновленням і обласна та районна влади. Адже це - один з перших кроків до розподілу пасажирського і вантажного руху та зменшення собівартості перевезень на 15–20%. Головне ж, що радує місцевих залізничників – оновлена інфраструктура станції «Долинська» та збережені робочі місця.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS