Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Тимошенко проситиме Ющенка присвоїти Березкіну «Героя України»Тимошенко проситиме Ющенка присвоїти Березкіну «Героя України»

Кіровоград.proUA.com

Прем’єр-міністр України проситиме Президента присвоїти відомому кіровоградському бізнесмену, керівнику ПГ «Креатив» Станіславу Березкіну (на фото) «Героя України».

Про це повідомив на прес-конференції в Кіровограді народний депутат від БЮТ Валерій Кальченко сьогодні, 6 липня.

За словами Валерія Кальченка, Тимошенко була розчулена під час відкриття в Кіровограді нового олієекстракційного заводу, що належить «Креативу».

«Цей завод побудував БЮТ. Його вартість становила 360 млн. грн. Однак Березіну не вистачало приблизно 36 мільйонів. Ми з Яворівським просили Стельмаха (голова Національного банку — «Кіровоград.proUA.com») позичити ці кошти. Ми просто клянчили їх, але він не дав. Тоді завдяки нашій політичній силі на добудову заводу вдалося взяти кредити в 5 млн. Євро та 36 млн. грн. в «Ощадбанку» і «Укрексімбанку», — сказав Кальченко.

Він також зазначив, що наразі «Креатив» має 4 заводи, що перероблятимуть близько 950 т насіння на добу, з яких новий — 450 тис. Родзинкою новозбудованого заводу він зазвав новітні технології, що забезпечують повний безвідходний цикл переробки насіння. Причому, в його виробництві не застосовуватиметься газ. Кількість робочих місць — 360 осіб. 70% продукції планується відправляти на експорт, а 30% використовувати для власних потреб.

Фото — Украина-Центр

Теги новости:
Станислав Березкин
Юлия Тимошенко
Сонола
промышленная группа Креатив
завод по экстракции масла
Валерий Кальченко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS