Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Мер Кіровограда вважає напад на свого заступника замовним злочиномМер Кіровограда вважає напад на свого заступника замовним злочином

Кіровоградська міська рада

Міський голова Володимир Пузаков особисто контролюватиме хід розслідування нападу на депутата міської ради, директора департаменту житлово-комунального господарства – заступника міського голови Віктора Кухаренка.

Про це Володимир Пузаков повідомив 31 серпня у заяві, оприлюдненій на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

Заява Кіровоградського міського голови Володимира Пузакова

щодо безпрецедентного за жорстокістю факту нападу на директора департаменту житлово-комунального господарства - заступника міського голови Віктора Івановича Кухаренка

28 серпня кіровоградців, у прямому розумінні, шокувала звістка про зухвалий та цинічний напад на заступника міського голови Віктора Івановича Кухаренка. Це безпрецедентний за жорстокістю злочин, скоєний в обласному центрі. Навіть у періоди найжорсткіших протистоянь в органах місцевого самоврядування опоненти вирішували конфліктні ситуації в правовому полі.

Я завжди наголошував, і це моя принципова позиція, що будь-яку проблему, безперечно, необхідно і можна вирішувати за столом конструктивних переговорів, шукати шляхи розв’язання протиріч виключно цивілізованими методами. Звістка про жорстокий злочин викликала широкий резонанс у територіальній громаді.

Нагадаю: трійця невідомих молодиків спортивного вигляду, озброєна важким предметом, біля під’їзду будинку, в якому мешкає Віктор Іванович, скоїла цинічний та зухвалий напад на Кухаренка. Один із негідників наніс йому удар цим важким предметом з-за спини по голові, інші жорстоко били руками та ногами. Знахабнілі злочинці навіть не приховували своїх облич, і ця обставина, на мою думку, може вказувати на те, що вони збиралися не просто залякати та побити Віктора Івановича, а й позбавити його життя. Нападники явно не сподівалися, що він зможе захистити себе. Непоправному завадив статися також водій службового автомобіля, який вчасно поспів на допомогу Віктору Івановичу. Тим не менше, на теперішній час Віктор Іванович Кухаренко з черепно-мозковою та іншими травмами перебуває на лікуванні в нейрохірургічному відділенні обласної лікарні.

Хочу підкреслити, що всі обставини цього злочину можуть свідчити про його замовний характер. Злочинці чекали саме Віктора Івановича і, очевидно, мали достовірну інформацію щодо його посади та належність до депутатського корпусу Кіровоградської міської ради.

Необхідно відзначити, що Віктор Іванович Кухаренко є одним найдосвідченіших керівників виконавчих органів міської ради. Він очолює одну із найскладніших галузей міського господарства – житлово–комунальну. Колеги Віктора Івановича і мешканці Кіровограда, яким довелося вирішувати свої проблеми в департаменті ЖКГ знають його як професіонального і принципового у справах керівника, як людину з власною політичною позицією. Цілком можливо, що така принциповість і стала причиною нападу.

Упродовж останніх днів до міської ради телефонували багато кіровоградців зі словами обурення діями злочинців і словами підтримки на адресу Віктора Івановича. Одностайно засудили подібні злочинні дії депутати, представники усіх депутатських фракцій, представлених у міській раді.

Я звертаюсь від імені усієї громади до керівників силових відомств Кіровограда й області, причетних до розслідування цієї справи і наголошую на необхідності оперативних та об’єктивних слідчих дій. Міська влада готова надати слідству максимально можливу допомогу у розслідуванні резонансного злочину проти депутата міської ради. Впевнений, всі разом ми маємо довести, що в Кіровограді панує Закон, який гарантує Безпеку для його мешканців. Наше рідне місто не може бути полігоном для діяльності організованих злочинних угрупувань. Бандити мають зрозуміти, що у місті є влада, а міліція, прокуратура і СБУ можуть ефективно покласти край спробам повернення до часів вільного життя та розгулу криміналітету. Вже давно минули часи 90-х років минулого століття, коли в країні як метастази розмножувались злочинні угрупування, кіровоградці забули їх, як жахливий сон і відродження, так званих, кримінальних методів вирішення проблем вже неприпустиме. Громада цього не дозволить!

Я відповідально заявляю, що беру справу з розслідування нападу, скоєного на депутата міської ради, заступника міського голови Віктора Кухаренка, під особистий контроль до його повного логічного завершення: суду над виконавцями і замовниками цинічного злочину.

Міський голова Володимир Пузаков

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS