Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді відкрито новий корпус юридичного інститутуУ Кіровограді відкрито новий корпус юридичного інституту

Кіровоградська правда

Більше двох років тривало будівництво нового корпусу на території Кіровоградського юридичного інституту. 9 вересня відбулося його урочисте відкриття. З перерізанням червоної стрічки і подарунками.

Новий триповерховий корпус може вразити кого завгодно: тут нова їдальня, електронна бібліотека, аудиторії з прозорими дверима, є бібліотека для спецдисциплін. На відкриття нового навчального корпусу ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал-майор Ганна Пономаренко прибула з подарунками. Перший курс отримав комп’ютер, крім того, за рахунок коштів університету курсанти зможуть користуватися інтернетом. Міський голова Кіровограда Володимир Пузаков подарував юридичному інституту плазмовий телевізор і подякував адміністрації та курсантам за допомогу місту.

Ганна Пономаренко також пожартувала на рахунок того, що і їй треба було дозволити прибратися у корпусі, щоб взяти безпосередню участь у будівництві. Також генерал-майор зазначила, що весь колектив інституту має відношення до будівництва нового корпусу. За це щиро подякувала найзавзятішим працівникам грамотами та грошовими преміями.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
образование
вуз

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS