Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

ВО «Свобода» вимагає оприлюднити результати розслідування у справі ЛозінськогоВО «Свобода» вимагає оприлюднити результати розслідування у справі Лозінського

Прес-служба ВО «Свобода»

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" звернулася із заявою до Генеральної прокуратури України з приводу відсутності офіційної оприлюдненої інформації щодо ходу слідства у резонансній "справі Лозінського".

"Вже кілька тижнів від слідчого управління Генеральної Прокуратури України жодної інформації не одержують ні ЗМІ, ні громадськість. Преса знічев’я припускає різні варіанти місцеперебування головного "мисливця", колишнього БЮТівця В.Лозінського, а від правоохоронців – ні пари з вуст.

В той же час з анонімних джерел стало відомо, що найближчим часом можливі зміни у долі одного із співучасників "голованівського полювання", колишнього прокурора району Євгена Горбенка (на фото). Незнайомець, зателефонувавши до офісу партії, повідомив, що з вуст одного з найближчих соратників Лозінського у Голованівську необачно злетіла новина: зацікавлені особи нібито вже зібрали і занесли одному із заступників Генерального Прокурора України чималеньку суму – 100 000 доларів США для того, щоб Горбенка звільнили з-під варти. Але не для того, щоб зберегти його здоров’я як цінного свідка для суду. За словами джерела, Горбенко після звільнення до Голованівська може не доїхати. Йому влаштують або автомобільну аварію, або здійснять замах на його життя в інший спосіб. Очевидно, що показання, які дав Горбенко слідству, не влаштовують когось із учасників справи, і дехто з них до судової лави може не дожити.

Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" просить Службу Безпеки України вважати дану заяву інформаційним запитом , здійснити перевірку викладених фактів і не допустити загибелі цінного свідка відомих подій 16 червня 2009 року у Голованівську.

Принагідно зазначимо, що надходять сигнали про можливе перебування В.Лозінського у сусідній державі – Молдові. Там він може проживати у одного із керівників сільгосппідприємств, з яким до арешту мав тісні ділові стосунки. Вважаємо, що кожна інформація має бути перевірена, аби не складалося враження, що правоохоронні структури у "справі Лозінського" керуються відомою сталінською тезою: " Є людина – є проблема, нема людини – нема проблеми". Злочин, який збурив громадську думку і змусив пильніше придивитися суспільству до способу життя української псевдоеліти, – має бути покараний!", - йдеться у заяві.

Читайте також:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS