Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Хто намагався протистояти зустрічі кіровоградських студентів з Іриною Геращенко?Хто намагався протистояти зустрічі кіровоградських студентів з Іриною Геращенко?

Кіровоградська правда

У Кіровограді побувала народний депутат від фракції „Наша Україна – Народна самооборона” Ірина Геращенко. Як підкреслила сама пані Геращенко, її візит новив не політичний характер - до нашого міста вона прибула, щоб разом із колегами Е.Зейналовим та О.Третьяковим передати подарунки Кіровоградському будинку дитини для дітей із враженням нервової системи. Тим не менш, програмою перебування Ірини Геращенко в Кіровограді була передбачена зустріч народного депутата зі студентами факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Зустріч таки відбулася, але ж за доволі цікавих та втаємничених обставин з позиції її організації. А починалося все так. Помічники Ірини Геращенко при організації зустрічі звернулися до ректора педагогічного університету Григорія Клочека, але той несподівано заявив, що з цього приводу йому потрібно отримати згоду в.о. голови ОДА Світлани Негоди. Така заява дуже дивно звучала з уст особи, яка у 2004 році активно виступала у цьому ж університеті проти утисків колишнім керівництвом фундаментальних принципів демократії - свободи політичного вибору та самовизначення студентів. Що ж змінилося з того часу? І чи дійсно пані Негодою даються подібні вказівки?..

Зустріч народного депутата зі студентами врешті-решт таки відбулася. Цікаво знати: студенти одержали змогу спілкуватися з відомою журналісткою завдяки добрій волі Григорія Клочека чи з дозволу Світлани Негоди?

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS