Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Супермаркети «привітали» кіровоградців зі святом горами сміттяСупермаркети «привітали» кіровоградців зі святом горами сміття

весь Кіровоград

Новорічні та різдвяні свята традиційно багаті на застілля. Для торгівельних мереж це час інтенсивних продажів, а для споживачів – період нескінченних черг навіть у великих супермаркетах. Щоб задовольнити зростаючий попит населення, магазини максимально збільшують кількість та асортимент пропонованого товару, використовуючи всю торгівельну площу.

Втім, у святкового шоппінгу є й інша, неприємна сторона: у кілька разів зростає кількість сміття на звалищах поряд з торговельними центрами - адже товари, які виставляються на полиці магазинів, мають упаковку. За інформацією начальника спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктора Іванова, протягом останніх тижнів супермаркети мережі АТБ суттєво забруднили прилеглі території, що не могло не зіпсувати передсвятковий настрій мешканцям міста, змушеним зустрічати Новий Рік та Різдво на звалищах.

Після відповідних перевірок та звернення до дирекції мережі ситуація була виправлена, але наступного разу матеріали на порушників будуть передані до природоохоронної прокуратури. Втім, ця проблема постає не тільки у святкові дні. Як підкреслив Віктор Анатолійович, у багатьох торгівельних підприємств площа контейнерних майданчиків не відповідає обсягам їх відходів.

Мер міста Володимир Пузаков, враховуючи цю інформацію, надав доручення перевірити всі супермаркети та провести нараду з керівництвом усіх великих магазинів міста. Піклування про стан прилеглих до супермаркетів та торговельних центрів територій має здійснюватися планомірно та постійно, - підкреслив міський голова.

Читайте також:

Теги новости:
торговля
супермаркет
АТБ
бытовые отходы
благоустройство
экология
Виктор Иванов
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS