Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградські транспортники визначилися з цінами на проїзні квиткиКіровоградські транспортники визначилися з цінами на проїзні квитки

Кіровоград.proUA.com

Вартість місячного проїзного квитка у кіровоградських тролейбусах для непільгових категорій громадян становитиме 50 гривень.

Відповідне рішення прийняте на засіданні міськвиконкому сьогодні, 14 січня.

Крім того, міськвиконком встановив вартість місячного проїзного квитка у тролейбусах для службовців (за безготівковим розрахунком) у розмірі 120 гривень.

Студентський та учнівський місячні проїзні квитки у тролейбусах коштуватимуть 30 гривень.

Як зазначив член міськвиконкому, голова правління ВАТ «Автобусний парк-13527» Василь Дзядух, у майбутньому планується введення єдиного проїзного квитка у тролейбусах й автобусах вартістю 50 гривень на місяць.

Нагадаємо, ТОВ «ЄТК», що орендує цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Кіровограделектротранс» (тролейбусний парк) у Кіровограді, позбавлено від орендної плати строком на 10 років. Відповідне рішення прийняте на засіданні міськвиконкому сьогодні, 14 січня.

Вартість проїзду у кіровоградських тролейбусах зросла до 1 гривні за поїздку з 50 копійок з 2 січня 2010 року. Відповідне розпорядження підписане головою обласної державної адміністрації Володимиром Мовчаном.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
транспорт
городской транспорт
троллейбус
стоимость проезда
Василий Дзядух

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS