Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:



Новости Кировограда

У Кіровограді підприємців зобов'яжуть укладати угоди на вивіз сміттяУ Кіровограді підприємців зобов'яжуть укладати угоди на вивіз сміття

Кіровоградська міська рада

Одним з головних напрямків діяльності спецінспекції міської ради у 2010 році стане жорсткий контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності Кіровограда правил вивозу та знешкодження твердих побутових відходів.

Про це повідомив під час прес-конференції начальник спецінспекції Віктор Іванов. За його словами, кожна юридична особа обласного центру повинна укласти угоду на вивіз сміття з одним зі спеціалізованих підприємств. Це, на думку Віктора Іванова, дасть змогу утилізувати все сміття в Кіровограді цивілізованим способом, не створюючи несанкціонованих сміттєзвалищ і не перекладаючи витрати на його вивезення на плечі мешканців міста, оскільки дуже часто «винахідливі» підприємці викидають відходи свого виробництва на контейнерні майданчики КРЕПів.

Віктор Іванов наголосив, що у своїй боротьбі за чистоту спецінспекція не буде зважати на впливовість прізвищ керівників підприємств. У першу чергу будуть перевірені на предмет наявності угод на вивезення сміття підприємства, очолювані депутатами міської ради. Закон має бути один для всіх, підкреслив начальник спецінспекції.

Теги новости:
благоустройство
бытовые отходы
вывоз мусора
утилизация отходов
уборка территории
Виктор Иванов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS