Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді філія банку зникла з грошима вкладників (відео)У Кіровограді філія банку зникла з грошима вкладників (відео)

ТСН.ua

Кіровоградська філія «СоцКомБанку» зникла за одну ніч, залишивши клієнтів — переважно пенсіонерів — без вкладів.

За день до таємничого зникнення людей запросили в установу. Їх попросили принести з собою паспорт та ідентифікаційний код. За словами ошуканих вкладників, працівниця банку зробила ксерокопії документів.

Після цього людей примусили підписати заяви нібито про переведення їхніх грошей в інший банк. Вкладники розповіли, що підписували порожні бланки.

Людям наказали прийти наступного дня до фінустанови, пообіцявши видати нові картки й угоди. Але банк за ніч безслідно зник.

У приймальні головного Одеського офісу банку повідомили, що директор невдовзі пояснить ситуацію, проте коментарів від нього так і не надійшло.

Перевіркою обставин уже займаються правоохоронці. Водночас вкладники написали звернення і до Нацбанку.

Текст — Кіровоград.proUA.com

Теги новости:
банки
банковские услуги
банковские преступления
видеоновость

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS