Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Сергій Ларін: Інгульська шахта – промисловий флагман КіровоградщиниСергій Ларін: Інгульська шахта – промисловий флагман Кіровоградщини

Прес-служба ОДА

Під час робочої поїздки голова облдержадміністрації Сергій Ларін та директор Інгульської шахти ДП «СхідГЗК» Равіль Агліулін спілкувалися з колективом про перспективи урановидобувного підприємства.

Звертаючись до працівників шахти, Сергій Ларін зазначив, що ДП «СхідГЗК» і Інгульська шахта як її складова - єдине підприємство з видобутку та переробки уранової сировини в Україні і провідне бюджетоутворююче підприємство області. Тому від того, наскільки успішно розвиватиметься підприємство, залежатиме і майбутнє промислового потенціалу області.

Сергій Ларін подякував трудовому колективу і директору «Інгульської» за те, що підприємство успішно працює. Тут збережено техніку, обладнання та кваліфіковані кадри. Головне завдання на сьогодні – максимально спрямувати кошти, які зароблятиме підприємство, на розвиток області. Так, лише за 9 місяців нинішнього року підприємство поповнило бюджет області на 37 млн. грн.; торік ця сума склала 45 млн. грн.

Як повідомив Равіль Агліулін, видобуток уранової руди підприємством, на якому працює 1600 чоловік, у нинішньому році становив 101,6%. У наступному році передбачається довести видобуток уранової руди до 1 тис. тонн на рік, а до 2015 року збільшити цю цифру до 2 тис. тонн.

Для працівників створені належні умови, забезпечено пристойну оплату праці. Підприємство працює з дотриманням норм санітарної та екологічної безпеки. У найближчі 7-8 років передбачається повністю переробити промислові відвали та заповнити вироблені після видобутку руди порожнини, що виключить просідання поверхні, руйнацію будівель і споруд у майбутньому.

Звертаючись до працівників «Інгульської» Сергій Ларін зазначив, що головне завдання влади на найближчі п’ять років – перетворення Кіровоградщини на потужний регіон, який за соціальними та економічними показниками має увійти у п’ятірку кращих областей України. – Створення нових підприємств, нових робочих місць, відродження промисловості та аграрного сектора, всебічна підтримка місцевих виробників, та, відповідно, суттєве підвищення життєвого рівня мешканців області – це саме ті завдання, які чітко прописані у програмі соціально-економічного розвитку Кіровоградщини на 2011-2015 роки «Центральний регіон – 2015».

– Не забуваємо ми і про соціально незахищені верстви населення. Вже сьогодні по всій області ми відкриваємо для них соціальні магазини, де можна придбати продукцію місцевого виробництва за значно нижчими за ринкові цінами, – повідомив Сергій Ларін.

– Головне завдання для влади – повернутися обличчям до людей. Для кожного чиновника, як зазначив Президент України, – менше красти бюджетні кошти, а максимально спрямовувати їх на потреби громади. Як приклад, завдяки тому, що нам вдалося навести лад у тендерних закупівлях, лише по галузі освіти було зекономлено до 2 мільйонів гривень, які було спрямовано на ремонти шкільних приміщень, закупівлю шкільного обладнання, комп’ютерної техніки, – повідомив голова облдержадміністрації.

– Ми повинні зробити так, щоб у найближчій перспективі у кожному селі були фельдшерсько-акушерський пункт, бібліотека, клуб, відремонтовані дороги. Лише за цих умов молоді спеціалісти залишатимуться жити та працювати у селі. І не забувати про ветеранів. Наш синівський обов’язок – піклуватися про них. І це не порожні розмови. По області ветеранам-інвалідам, які на черзі за автотранспортом, вже вручено 21 автомобіль, а до кінця року ми плануємо забезпечити індивідуальним автотранспортом усіх ветеранів цієї категорії, – наголосив Сергій Ларін.

– Упевнений, що спільними зусиллями нам вдасться побудувати нову Кіровоградщину, – відзначив голова облдержадміністрації.

– Переконаний, що «Інгульська» має великі перспективи на майбутнє й відіграватиме провідну роль у відродженні Кіровоградщини, поповнюватиме її бюджет, створюватиме нові робочі місяця, розширюватиме виробництво, – підкреслив Сергій Ларін.

Фото — Прес-служба ОДА

Теги новости:
бюджет
экономика
промышленность
добывающая промышленность
добыча урана
уран
урановая шахта
шахта Ингульская
Сергей Ларин
Равиль Аглиулин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS