Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська гімнастка виступатиме на Чемпіонаті світуКіровоградська гімнастка виступатиме на Чемпіонаті світу

Спорт-Центр

Лідерка збірної України зі спортивної гімнастики, спортсменка кіровоградської СДЮШОР «Надія» та ОШВСМ Валентина Голенкова (на фото) їде на 42-й чемпіонат світу зі спортивної гімнастики, який з 16 по 24 жовтня проходитиме у Роттердамі (Нідерланди).

Нагадаємо, що на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики, який на початку вересня проходив у Кіровограді, Валентина Голенкова здобула три медалі: стала абсолютною чемпіонкою України у багатоборстві, срібною призеркою у командних змаганнях та бронзовою – в опорному стрибку, чим забезпечила собі місце в основному складі збірної України для участі на чемпіонаті світу!

У складі національної збірної - 14 спортсменів: 7 чоловіків та 7 жінок. Серед учасників майбутньої світової першості й чемпіонка Європи минулого року у вправах на колоді Яна Дем’янчук, а також тріумфатор І Юнацьких Олімпійських ігор Олег Степко, який привіз із Сінгапуру 2 золоті та 2 срібні медалі.

Теги новости:
спорт
гимнастика
Валентина Голенкова

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS