Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Регулярні рейси в аеропорту «Кіровоград» відновляться наступного рокуРегулярні рейси в аеропорту «Кіровоград» відновляться наступного року

Кіровоград.proUA.com

Про це повідомив заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко під час прес-конференції 18 жовтня.

За словами Андрія Ніколаєнка, до 22 жовтня буде запущено новозбудований міжнародний пасажирський термінал кіровоградського аеропорту, наявність якого дасть можливість отримати відповідний сертифікат.

Він також зазначив, що триває поточний ремонт злітної смуги 1300 метрів, кошти на який виділив Мінтранс у сумі 600 тис. грн. Ця смуга дає можливість приймати літаки типу АН-24, Як-40. Для того, щоб відповідати міжнародному статусу і приймати більші літаки — АН-148, 158 деякі моделі Boeing, Embraer — потрібно добудувати 600 м другої смуги, довжина якої - 2000 метрів.

Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, нагадав Андрій Ніколаєнко, під час перебування в Кіровограді дав вказівку виділити 16 мільйонів не ці потреби й розпочати роботу. Він додав, що частина відсутніх нині відповідних служб — навігації, безпеки, технічного обслуговування тощо — наразі відновлена на сучасному рівні, відповідно до міжнародних вимог, за власний кошт місцевою авіакомпанією «Урга», що є інвестором проекту.

«Тобто, на сьогодні немає жодних підстав не видати нам сертифікат… Ми запланували придбати невеликий за розміром літак місткістю до 30 пасажирських місць, яким спочатку буду здійснюватися чартерні рейси. А на регулярні рейси ми, гадаю, вийдемо наступного року. Що стосується напрямків, зараз сказати не можу. Але досвід Вінницького аеропорту доводить реальність нашого проекту. Наприклад, пройшла інформація, що вони вже домовилися з Польщею про маршрут між Лодзем і Вінницею, планується рейс на Варшаву. Із-поміж іншого ми б хотіли бачити в себе ізраїльських туристів, що подорожують до Умані. Робота в цьому напрямку ведеться. Будемо все робити, щоб встановити рейс із Тель-Авіва до Кіровограда якщо не регулярний, то принаймні чартерний», — сказав Андрій Ніколаєнко.

Фото — Аэрофото

Теги новости:
авиация
транспорт
эропорт
строительство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS