Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Володимир Пузаков: «Тепло має бути не на папері, а в реальності»Володимир Пузаков: «Тепло має бути не на папері, а в реальності»

Кіровоградська міська рада

Сорок з 1500 кіровоградських житлових будинків ще не розпочали опалювальний сезон з різного роду технічних причин.

За словами Валерія Челядінова, тепло відсутнє у тих багатоповерхівках, де виникли аварійні ситуації на внутрішньобудинкових мережах. Нерідко в цьому винні самі мешканці, які вирішили торік перейти на автономне опалення, але зробили це без дотримання відповідних правил та норм.

На сьогодні опалюються всі дитячі садки і лікувальні заклади Кіровограда.

І все ж Володимир Пузаков висловив незадоволення ситуацією, що склалася з опаленням житлового фонду. У першу чергу - у тих будинках, які обслуговує ДП "Кіровоградтепло".

- У неділю я зустрічався з жителями будинків на вулицях Жадова, Попова, Пацаєва, і вони скаржилися на те, що в їхніх квартирах - холодно, - зазначив міський голова. - А якщо вірити протоколам ДП "Кіровоградтепло", то в них - все в порядку. Людям байдуже, що міська влада не впливає на роботу ДП "Кіровоградтепло". Оскільки це підприємство перебуває в оренді, вони хочуть мати комфортні умови для проживання. Тож якщо ДП "Кіровоградтепло" негайно ситуацію не виправить, я добиватимуся того, аби позбавити його будь-яких пільг та привілеїв, у тому числі - і з плати за оренду ЦМК. Тепло має бути не на папері, а в реальності.

Теги новости:
коммунальные услуги
отопление
автономное отопление
Владимир Пузаков
Валерий Челядинов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS