Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградцям активно промивають мізки?Кіровоградцям активно промивають мізки?

Кіровоград.proUA.com

За даними виборчого штабу кандидата на посаду Кіровоградського міського голови Олександра Нікуліна, останній рейтинг кандидатів на посаду міського голови обласного центру, опублікований в обласній газеті «Украина-Центр», не відповідає дійсності.

Про це під час прес-конференції повідомив Олександр Нікулін.

«За результатами наших опитувань, рейтинг кандидата Олександра Саінсуса не такий високий, як вказано в результатах цього дослідження, при всій повазі до Олександра Дмитровича… Ми свої опитування проводимо щотижня й порівнюємо їхні результати із результатами аналогічних досліджень штабів деяких кандидатів. Тож це нам дає можливість стверджувати, що відображені цією компанією результати не є коректними», — сказав Олександр Нікулін.

На його думку, ці рейтинги, можливо, покликані ствердити в головах виборців думку, що є один реальний кандидат і саме він виграє вибори.

«Окрім цього, це може робитися і для того, щоб у випадку фальсифікації виборів було чим «підкріпити» сфальсифіковані результати. Мовляв, дивіться — які фальсифікації, коли рейтинг кандидата такий високий», — зазначив Олександр Нікулін.

Довідка. Результати опитування, про які вів мову Олександр Нікулін, були оприлюднені в газеті «Украина-Центр», на сайтах «Кіровоград.proUA.com», «Новини Кіровоградщини». Його на замовлення аналітичної програми «Погляд» (канал «Кіровоград») провела соціологічна компанія «Research & Branding Group».

Теги новости:
выборы
выборы в Кировограде
Александр Никулин
Александр Саинсус
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS